×

מדריך לקניית טרקטורון חשמלי


הילד חולם על טרקטורון חשמלי ולך יש התלבטות כיצד לגשת לתחום ולספק לו את הטוב והבטיחותי ביותר? בדיוק לשם כך הכנו עבורך את המדריך לקניית הטרקטורון החשמלי.

כמה עולה טרקטורון לילדים


מחירים של טרקטורונים חשמליים נע בין 5,000 שקלים ל-12,000 בממוצע, כאשר המחיר משתנה כאשר מדובר על טרקטורון לילדים וטרקטורון לבני נוער בני 16 ומעלה. ההבדלים במחירים הם בשל גודל הכלי עצמו אך גם ביכולותיו המשתנות, המהירות והביצועים להם הטרקטורון מסוגל, השיפורים שיתווספו לו מבחינת שיפור חוויית הנסיעה ובטיחות ועוד.

טרקטורון לילדים בני 10


כיום קיימים טרקטורונים לגילאי 3 ומעלה וניתן לראות כי הדגמים של בני 10 עולים בין 8,500 ₪ ל-10,000 ₪ בממוצע. מומלץ מאוד להוסיף לטרקטורונים עזרים שונים לבטיחות הנסיעה ולצייד את הילד בקסדה איכותית ומגנים מתאימים לגוף בזמן הרכיבה.

טרקטורון לילדים בני 13


טרקטורון מומלץ לגיל 13 יהיה למשל טרקטורון חשמלי לנוער V60 דגם V60 ELX-1500 המיועד לגילאי 10-16. דגם זה נחשב לעוצמתי במיוחד ולו יכולות שטח מאוד גבוהות. הכלי מבוסס שלדה חדשה ומיועד לבעלי ניסיון קודם ברכיבה.


טרקטורון חשמלי לילדים 48v מחיר


טרקטורון חשמלי לילדים V48 מגיע בשני דגמים: דגם V48 EX-1000 במחיר של 8,500 ₪ והוא מיועד לגילאי 7-13 וישנו דגם V48 EKX-750 במחיר 5,500 המיועד לגילאי 4-8.


טרקטורון לילדים זול ומשתלם


אקספלור מעמידה לרשותך טרקטורונים בהרכבה אישית במחירים מיוחדים ובהנחות משתלמות, אך איננו מתפשרים כלל על איכות - ובוודאי שלא על בטיחות. ההמלצה שלנו היא לרכוש במבצע - אך לרכוש עם אחריות ומתוך ידיעה כי הילד מוגן כאשר הוא רוכב בטרקטורון.

דגשים שיש לשים אליהם לב כרוכשים טרקטורון

בעת הרכישה, הקפידו לוודא שיש אחריות של שנה לפחות על הבקר (ועל המצברים חצי שנה לכל הפחות).

מבחינת תחזוקה, רצוי לאחסן את הטרקטורון בפנים ולא בתנאי חוץ. אין להשאיר את הטרקטורון בהטענה לזמן ארוך (כמו מצבר) ואין להטעינו מעבר להוראות היצרן. אין לשטוף אותו במים או להיכנס אתו לשלוליות עמוקות בעת רכיבה. בכל 200 ק"מ יש לבדוק שמן ולבחון את חוזק ההברגה של הברגים השונים לעתים תכופות.

מבחינה בטיחותית, טרם הרכיבה יש לשים לב לדגם הבקר ולוואט – ולא להעמיס על הטרקטורון מעבר לכושר ההעמסה שלו. כמו כן, מומלץ לבצע בדיקה לאורות וגם לבדוק את הבלמים בדרואנים קדימה ואחורה. הרכיבה מומלצת בהשגחת מבוגר ועם מיגון מרבי, בייחוד כאשר מדובר על רכיבה על גבי כביש.

How to get there