×

טרקטורון חשמלי לנוער


אנו מציעים מספר דגמים איכותיים לטרקטורונים חשמליים לילדים ונוער, כאשר דגמי הנוער המובילים שלנו הנם:

טרקטורון חשמלי דגם V60 ELX-1500 לנוער נחשב לדגם עוצמתי המיועד לבני נוער להם ניסיון קודם ברכיבה על טרקטורון. לטרקטורון זה יתרונות רבים, כולל מערכת בלימה הידראולית לארבעת הגלגלים, הנעה מרחוק, מפתח מהירות בקרת הורים, מסך LCD חדיש כולל תצוגה מלאה, אחריות מנוע בקר ל-12 חודשים וניתן לשדרגו במגוון שיפורים.

דגם BLACK MAMBA לגילאי 16 ומעלה הנו דגם ספורטיבי וחזק בתחום הטרקטורונים החשמליים. הוא מתמודד עם כל מסלול ושטח וכולל שיפורים רבים שהופכים את חוויית הרכיבה בו לייחודית, כמו כן ניתן להוסיף לו תוספות רבות לשיפור ביצועיו.

טרקטורון מקצועי לילדים


בין דגמי הילדים החדשים של שנת 2021 ניתן למצוא את כל מה שילד חולם עליו בטרקטורון חשמלי. לאוהבי האקסטרים ולילדים שהולכים עם התחביב שלהם עד הסוף. טרקטורון חשמלי לילדים V48 דגם V48 EX-1000 לרכיבה מקצועית בשטח וטיולים הוא הטרקטורון האולטימטיבי לשטח עם יכולת נשיאה של עד 100 ק"ג, טווח נסיעה של 30 ק"מ וצמיגי שטח עוצמתיים.

טרקטורון ממונע לילדים


עוד טרקטורון חשמלי מומלץ לילדים הוא טרקטורון חשמלי לילדים V48, דגם V48 EKX-750 המיועד לגילאים הצעירים 4-8 שמכירים מעט את חוויית הנסיעה בטרקטורון המנוע של דג זה חזק במיוחד והוא כולל בולמי אוויר לספיגת מהמורות. כמו כן, להורים יש אפשרות לבחור בין שלושה מצבי רכיבה בעת הצורך.

עוד דגם נבחר הוא טרקטורון חשמלי לילדים V36 דגם V36 EK-500 המיועד לגילאים צעירים יותר של 3-6. בדג זה למעשה לומדים כיצד להחזיק בהגה, כיצד להתמצא במרחב וכיצד בכלל להתמודד עם הכלי הזה שנקרא טרקטורון. גם בכלי זה יש בקרת הורים והכלי נחשב לזריז, מהנה ואיכותי במיוחד.

טרקטורונים חשמליים דגמים


בבחירת הדגמים כדאי לבצע התאמה ולבחור את הדגם המתאים ביותר מבחינת גודל הילד, ההיכרות שלו עם רכיבות שטח ועם טרקטורונים בכלל וכמובן על פי חוזק הכלי ואיכותו.

טרקטורון חשמלי לפי דגם


כאשר בוחרים דגם חשמלי יש לעשות זאת על פי התאמה לגיל ולידע של הילד, אך חשוב גם לבחור טרקטורון מחברה מוכרת וידועה שתהווה כתובת לאחר הרכישה. טרקטורון הוא הוצאה כספית משמעותית ויש לבצעה תוך מחשבה על המשך הדרך – על אחריות, תיקונים, אחריות ושימוש בחלפים ותוספות.

אנו באקספלור מייבאים את החלקים ומרכיבים את כל הרכבים אצלנו, בדגש על בטיחות והתאמה אישית במיוחד עבורך. אנו מאמינים בשירות מקצועי ולכן כולם עוברים אצלנו הדרכה מלאה לשימוש בטרקטורונים - ואנו נשארים זמינים עבורך גם לאחר הקנייה ולכל שאלה שתצוץ לאורך הדרך.

כל כלי הרכב שלנו עומדים בתקנים הבינלאומיים ובתקני משרד התחבורה. לפרטים נוספים על טרקטורון חשמלי מדגמי 2021 נשמח לשמוע ממך כבר עכשיו, נציגינו כאן לרשותך.

דגמים